• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Czy Wielka Brytania to ładny kraj?

Co warto zobaczyć na Starym Kontynencie?
Być może przyroda naszego kontynentu może wydawać się dla bardzo wielu nudna, przynajmniej jeśli porównać Europę z Azją, to jednak nie można na pewno powiedzieć, że nasze miasta są gorsze od takich miast, które są umiejscowione na innych kontynentach. Choć i z tą przyrodą to nie jest tak, iż np. nasze góry są brzydsze – różne są gusta. Warto jednak pomyśleć zatem co tak naprawdę warto zwiedzić. Powinniśmy się przede wszystkim skupić na miastach. Na początek naturalnie nasz kraj… Kapitalnym miejscem do zwiedzenia jest Kraków, Gdańsk, lecz również choćby Toruń.
Warto pojechać w Tatry i morze. Ogólnie w naszym kraju raczej nie brakuje fajnych miejsc. Dla zwolenników wyjazdów zagranicznych na pewno można polecić wycieczki last minute do czeskiej Pragi. Trzeba przyznać otwarcie, że Praga jest przepięknym miastem – wartym przynajmniej 3 dni zwiedzania. Warto jednak postarać się zostać w stolicy Czeskiej Republiki trochę dłużej, aby mieć okazję chłonąć atmosferę miasta. Jeśli wchodzą w grę krótsze wycieczki, bardzo interesującym miejscem może być Czeski Krumlov. Pewnie niewielu Polaków zna to miasteczko – naprawdę jedno z najbardziej magicznych miast w Europie.
Na większą uwagę zasługują także niemieckie miasta. Zatem chociażby Berlin – zlokalizowany niedaleko polskiej granicy. Berlin to w tym momencie wielka metropolia, przecież to stolica RFN. Jednakże w porównaniu do np. Frankfurtu, Berlin nie wygląda wcale na bardzo bogate miasto – przynajmniej jeżeli brać w rachubę niemieckie realia. Doskonałym miejscem na organizację wycieczki jest również Amsterdam – szczególnie stolica Holandii powinna podobać się młodym ludziom. Takich miast i miasteczek można wymienić jeszcze wiele. To pokazuje, że nie ma dużo bardziej zróżnicowanego kontynentu, aniżeli Europa. To 100% pewnik.

1. Przejdź dalej

2. Zobacz stronę

3. Kliknij tutaj

4. Kliknij tutaj

5. Kliknij i zobacz

Categories: Rekreacja

Comments are closed.